c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Jälgi meid
Image Alt

Ugandi Resto Mälumäng

REGISTREERU

Ugandi Resto Mälumäng

Mäng toimub 16. aprillil Ugandi Resto saalis ja on võistkondlik. Iga võistkonna suurus on 2-4 inimest.

Mäng koosneb kolmest erinevast etapist.

  • Mälumäng 

    • Küsimusi on 15 ja iga küsimuse vastamiseks on aega 1 minut. Vastused kirjutatakse korraldajate poolt antud paberilehtedele. Iga õige vastus annab 10 punkti. Korraldaja poolt valitud zürii võib anda ka poolikuid punkte.

 

  • Kahoot 

    • 50 valikvastustega küsimust, iga küsimuse vastamiseks on aega 30 sek. Kahooti punktiarvestust peetakse keskkonna põhiselt kus iga tavaküsimuse õige vastuse eest, maksimaalne punktisummaks on 1000 punkti. Iga küsimuse punktisumma hakkab kahanema iga sekundiga mil võistkond viivitab küsimusele vastamisega. Boonuspunkte saab iga järjestikuse õige vastuse eest. Kindlasti tuleb ka topelt punktide küsimusi ja teisi boonus elemente. Kahootiga liitumiseks on soovitav rakendus laadida oma nutiseadmesse või liituda veebiaadressil www.kahoot.it Võistluse lõppskoori põhjal saavad kõik võistkonnad kohapunktid 5-se sammuga alates võitjast kes saab 100 punkti (100, 95, 90, 85 jne)

 

  • Anagrammid

    • Esitatakse 20 erinevat anagrammi, mille iga õige vastus annab 10 punkti. Iga sõna õigesse järjekorda seadmiseks on aega 1 minut. Anagramm on sõna kus sõnas esinevad tähed on esitatud vales järjekorras.

 

NB! Võistkond saab kasutada hooaja jooksul kokku maksimaalselt 35 inimest erinevate alade peale.